en ru

Staňte se dobrovolníkem Arniky

Co získáte?

Zkušenosti, které na vás jinde nečekají. Průzkum PVC obalů v obchodech, kosení luk v Českém středohoří, putování se stánkem Arniky po festivalech zdarma, psaní článků, analýz nebo rešerší, příprava happeningů, plánování kampaní, psaní článků, překládání, fotografování a mnoho dalšího si u nás jako dobrovolník nebo dobrovolnice můžete zkusit. Dobrovolnictví Vám může pomoci zaplnit prázdné místo v životopise nebo si u nás můžete „odkroutit“ povinnou školní praxi, která bude jistě zajímavější než např. obsluha kopírky ve velké firmě.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Co budete dělat?

Našim dobrovolnicím a dobrovolníkům se snažíme najít práci, která je bude bavit. Pomáhat nám můžete s realizací kampaní, zajištěním stánků Arniky nebo různými úkoly v kanceláři. Je pouze na Vás, jak náročnou práci si vyberete. Můžete pracovat na jednoduchých úkolech, u kterých si odpočinete a vyčistíte hlavu, ale můžete dělat i zodpovědnou práci na projektech. Nabízíme také stáže studentům a lidem, kteří chtějí získat praxi. Můžete obálkovat nebo přepisovat data. Můžete psát články, překládat, dělat analýzy a rešerše. Pojeďte s námi v létě na festivaly. Jestli se na to cítíte, můžete ale i koordinovat celé petiční turné nebo se podílet na náročnějších úkolech v jednotlivých kampaních.

Kdy a kde?

Tak to je také jen na Vás. Můžete se do naší činnosti zapojovat pravidelně, nárazově, během celého roku nebo sezónně. Je také možné pracovat pro nás z domova, z poboček nebo se přímo účastnit našich akcí. 

Proč Vás potřebujeme?

Víme, že práce šlechtí, někdy jí ale máme tolik, že doslova nevíme, kam dřív skočit. I jedna hodina týdně pro nás znamená obrovskou pomoc. Dobrovolníci a lidé zvenčí často přinášejí nové originální nápady a důležitý názor člověka zvenku. Budeme rádi, když se zapojíte do našich projektů.

Máte chuť to zkusit?

Mnozí z našich zaměstnanců u nás začínali jako dobrovolníci. Dejte nám o sobě vědět a rovnou si vyberte co byste chtěli dělat.

  Labe nas spojuje 33

  2

DarekProPrirodu-zeleny
kalendář 2018
Vykročte do roku 2018 s kalendářem od Arniky.
95 Kč Vstoupit do e-shopu
Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha 
podporte