en ru

Lidé v Arnice

Eva Hladíková

Eva HladikovaIIasistentka programu Toxické látky a odpady

V Arnice na pozici asistentky programu Toxické látky a odpady pracuje od pozdzimu roku 2015. Studovala obory Ochrana životního prostředí na PřF UK a Krajinářství na ČZU. V programu se věnuje především administrativní činnosti pro zajištění projektů.

Pro studium přírodních věd jsem se rozhodla během prázdninového putování po Slovinsku a asi největším impulzem pro mě byla prohlídka expozice v Tehniški muzej Slovenije. Po maturitě jsem studovala tři roky obor Ochrana životního prostředí, později obor Krajinářství. Z dob studií nejraději vzpomínám na terénní cvičení, během kterých jsem se podívala na rozličná místa s velmi inspirativními lidmi. Nemám žádný titul, protože jsem se rozhodla psaní závěrečné prácě vyměnit za praxi.

Od svých jedenácti let jsem členkou organizace Junák - český skaut, kde už celé roky působím jako dobrovolnice na nejrůznějších pozicích: vedla jsem několik let oddíl, nyní jsem vedoucí střediska Bílý Albatros, motám se okolo vzdělávacích akcí, celopražských akcí, Skautského institutu a nejnověji také Ekologického odboru výkonné rady Junáka.

 

jbj
podporte
Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem