en ru

Lidé v Arnice

Fotosoutěž: Životní prostředí ČR - "To se mi nelíbí“

Soutěž již byla ukončena, ale nesmutněnte, připravujeme její pokračování. Celkem do Arniky dorazilo 52 fotografií, z nichž nebylo úplně snadné vybrat vítěze.

Černé skládky, zbytečné kácení stromů, povrchové lomy, čoudící komíny velkých znečišťovatelů, to jsou témata, která se na snímcích objevovala nejčastěji.

Vítězným fotografům a fotografkám jsme zaslali knihu Arniky „Jak žít dobře, zdravě a ekologicky šetrně“ a publikaci „Fotolovy 2“ od Rostislava Stacha.

 jak zit

fotolovy

Jak jsme vybírali vítěze
Prvního a druhého výherce vybrala porota Arniky, a to v kategorii nejlepší příběh, kdy jsme hodnotlili aktuálnost a naléhavost vyfotografované události, a v kategorii nejkrásnější fotografie. Třetího výherce jsme z přihlášených fotografií vylosovali. Čtvrtého výherce pak vybrala veřejnost pomocí hlasování.

Podrobné podmínky soutěže. Případné dotazy a připomínky k soutěži pište na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Soutěžní fotografie Mapa k fotosoutěž


Soutěž podpořilo Ministerstvo životního prostředí ČR v rámci projektu Ochrana životního prostředí online s Arnikou. Projekt nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.

MZP

DarekProPrirodu-zeleny
kalendář 2018
Vykročte do roku 2018 s kalendářem od Arniky.
95 Kč Vstoupit do e-shopu
Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha 
podporte