en ru


Arnika na Raw festu 2016

30.5.2016 - Praha | Novinky
Zajímá Vás, zda věci, které v domácnosti běžně používáte, obsahují zdraví škodlivé látky? Přemýšleli jste například nad tím, čím je barvené nádobí, ze kterého doma jíte nebo ve kterém vaříte? Přijďte se za námi podívat v sobotu 4. 6. 2016 na stánek na Raw fest. Více o festivalu se dozvíte zde http://www.rawfest.cz/ .

Arnika se letos v termínu 4. a 5. června 2016, podobně jako loni, účastní třetího ročníku festivalu Raw fest v Praze na ostrově Štvanice.

Akce bude zajímavá zejména v sobotu od 11h do 15h, kdy bude na našem stánku probíhat měření XRF přístrojem, který odhalí nebezpečné látky ve výrobcích, které běžně používáte. Proto si s sebou nezapomeňte vzít i věc, u které by Vás právě tato informace zajímala.

Dále bude k dispozici nabídka publikací Arniky o zdravém způsobu života a ekologii, infoletáky o vodě, třídění odpadů, a další. K podepsání bude i petice "Stop zápachu" http://arnika.org/petice-stop-zapachu a výzva http://jezmebezjedu.cz/, o kterých Vám rádi na místě řekneme více informací.

Přijďte nás navštívit, srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás!

Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha