en ru


BOSKOVICE 2012

2.7.2012 - Boskovice | Novinky
Festival pro židovskou čtvrť 5.– 8. července, město Boskovice Arnika zahajuje festivalovou sezónu! Informační a petiční stánek bude umístěn na nádvoří zámku. Přijďte podepsat petici naší nové kampaně „Nespaluj, recykluj!“, vyrobit si šperk z různobarevného plastu a korálků, naučit se správně třídit odpad a dozvědět se něco nového z oblasti ochrany přírody.

Již ve čtvrtek 5. července začne v Boskovicích již 20. ročník unikátního festivalu věnovaného zdejší židovské čtvrti. Festival vyhlášený svou pohodovou atmosféru ve čtyřech dnech opět přinese hudbu, výstavy, divadelní představení, filmy, autorská čtení a mnoho dalšího.

Můžete se těšit na izraelskou skupinu Acollective, českou legendu Michala Prokopa a Framus 5, našlápnuté Tata Bojs, ska kapelu Sto zvířat, dále pak Moniku Načevu a její speciální retro set live Nebe je rudý, kladenskou kapelu Zrní, slovenské Tu v dome a dále Pitch Bender, OTK, ukrajinské duo Zapaska, divadlo SKUTR, Lachtaní divadlo Honzy Kovaříka a mnoho dalších. Chybět nebude ani free wifi pokrytí a on-line přenosy. Permanentka stojí v předprodeji 450 Kč a pro studenty 350 Kč, na místě pak 590 Kč resp. 490 Kč.

Podrobnosti na www.boskovice-festival.cz . Přijeďte si užít léto!

Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha