en ru


Dárek pro Zemi - soutěž sdružení ARNIKA

15.4.2002 - ČR | Novinky
Dárek pro Zemi - soutěž sdružení ARNIKA

Chcete dát ARNICE dárek ke Dni Země ? Staňte se členem a získáte i VY

Sdružení ARNIKA se zaměřujeme především na ochranu prostředí před znečištěním toxickými látkami a na zachování a obnovu řek a mokřadů, a to na území ČR i v evropském kontextu. Dále pomáháme lidem, kteří se nás obrací se svými místními ekologickými problémy, a zaměřujeme se na osvětu.

V pondělí 22. 4. se každoročně slaví Den Země - den, kdy si všichni připomínáme, že je potřeba se starat o planetu Zemi a o její (a naší) další budoucnost. To málo, co můžete udělat Vy, a můžete to udělat teď, je přihlásit se za člena ARNIKY. Společně můžeme pro Zemi udělat mnohem více.

Jak se můžete stát členem? Přihlašte se přes naše webovské stránky. Zde také získáte více informací o naší činnosti. Chcete-li se domluvit na individuální podpoře, kontaktujte sdružení ARNIKA, Chlumova 17, Praha 3, tel/fax: 02/22 78 28 08, 02/22 78 14 71, Jiří Janeček, Lenka Mašková - 0604/31 85 63, e-mail: arnika@arnika.org

Pokud se přihlásíte do 30. 4. a přispějete alespoň 1 Kč denně (tj. 360 Kč nebo trvalým příkazem v obdobné hodnotě), získáte od nás jako dárek hrníček a fotografickou publikaci o ochraně přírody v Evropě. Dále budete zařazeni do slosování a 3 vylosovaní členové získají zvláštní dárek.
Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha