Staňte se dobrovolníkem Arniky

"ZAJÍMÁM SE O SVOJE OKOLÍ A CHCI HO ZLEPŠOVAT!"  →  STAŇ SE DOBROVOLNÍKEM ARNIKY

Chtěli by jste být i vy součastí našeho týmu? Máte možnost stát se dobrovolníkem. Bez vás by to jinak ani nešlo. I jedna hodina týdně pro nás znamená obrovskou pomoc. Dobrovolníci a lidé zvenčí často přinášejí nové originální nápady a důležitý názor člověka zvenku.

A co můžete získat?Výstřižek

Zkušenosti v oblasti péče o životní prostředí, které vám už nikdo nevezme. Čištení potoků, tůní, putování se stánkem Arniky po festivalech, psaní článků, analýz nebo rešerší, příprava happeningů, plánování kampaní, psaní článků, překládání, fotografování a mnoho dalšího si u nás jako dobrovolník můžete zkusit. Radi vám pomůžeme s vaší povinnou školní praxí a zkušenostmi u nas si určite můžete oživit i Váš životopis.

Co budete dělat?

výsadba

Našim dobrovolníkům se snažíme najít práci, která je bude bavit. Pomáhat nám můžete s realizací kampaní, zajištěním stánků Arniky nebo různými úkoly v kanceláři. Je pouze na vás, jak náročnou práci si vyberete. 

Můžete pracovat na jednoduchých úkolech, u kterých si odpočinete a vyčistíte hlavu, ale můžete dělat i zodpovědnou práci na projektech. Nabízíme také stáže studentům a lidem, kteří chtějí získat praxi. Můžete obálkovat nebo přepisovat data. Můžete psát články, překládat, dělat analýzy a rešerše. Pojeďte s námi v létě na festivaly. Jestli se na to cítíte, můžete ale i koordinovat celé petiční turné nebo se podílet na náročnějších úkolech v jednotlivých kampaních.

Do naší činnosti se můžete zapojovat pravidelně, nárazově, během celého roku nebo sezónně. Je také možné pracovat pro nás z domova, z poboček nebo se přímo účastnit našich akcí.


Máte chuť to zkusit? 

IMG 8046Mnozí z našich zaměstnanců u nás začínali jako dobrovolníci. Dejte nám o sobě vědět a rovnou si vyberte co byste chtěli dělat. Stačí pouze jeden klik na odkaz nahoru, vyplnit pár údajú a my vás zařadíme do evidence dobrovolniků. O všem pak budete informovaní. 


Těšíme se a děkujeme!
vaše Arnika

>>  CHCI POMÁHAT ARNICE CHRÁNIT ZDRAVOU PŘÍRODU  <<

 

 

Banner-stika

Sledujte nás:
kniha Jak žít dobře
Objednejte si rozšířené vydání praktického průvodce při každodenním rozhodování za příznivou cenu.…
183 Kč Vstoupit do e-shopu