Klub Arniky

Klub Arniky sdružuje početnou a pestrou skupinu lidí ze všech koutů Čech, Moravy, Slezska i ze zahraničí. Všechny ty, kterým není lhostejný stav našeho životního prostředí a kteří se rozhodli tuto situaci změnit k lepšímu.

Členové Klubu Arniky pomáhají svými finančními příspěvky Arnice v naplňování jejího poslání. Také díky nim může být Arnika fungující a nezávislou ekologickou organizací. Podpora členů Klubu Arniky nám umožňuje například zveřejňovat každoročně žebříčky největších znečišťovatelů v jednotlivých krajích, chránit stromy a další zeleň před zbytečným kácením nebo pomáhat občanům zapojit se do rozhodování o životním prostředí v místě, kde žijí, a poskytovat jim bezplatné služby naší ekoporadny.

Členem Klubu Arniky se může stát každý!

Pokud je Vám sympatické, co pro lidi a přírodu děláme, a rozhodnete se podpořit naše aktivity alespoň 365 korunami, tedy symbolickou korunou denně, kterou věnujete na pomoc životnímu prostředí, zařadíte se automaticky mezi naše významné přátele.

Všechny členy Klubu Arniky informujeme pravidelně o naší činnosti a hospodaření. Budete od nás dostávat zpravodaj Arnikum a další novinky o dění v Arnice. Dostanete od nás symbolický dárek k Vánočním svátkům a Vaše dary smysluplně využijeme v rámci ochrany životního prostředí a přírody. Také Vás budeme zvát na naše akce.

klub-arniky

Arnika 2011

Banner-stika

Sledujte nás:
kniha Jak žít dobře
Objednejte si rozšířené vydání praktického průvodce při každodenním rozhodování za příznivou cenu.…
183 Kč Vstoupit do e-shopu