en ru

Mgr. Nikol Krejčová

Clipboard01koordinátorka projektu v Arménii a projektů ochrany přírody v České republice

Spolupracuje s arménskými partnerskými organizacemi na větším zapojení veřejnosti do rozhodování o těžbě nerostných surovin a v České republice se snaží o zachování živého dolního toku Labe a bílých strání s jejich vzácnou květenou. Vystudovala biologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy.

Číst dál: Mgr. Nikol Krejčová

MgA. et Bc. Kateřina Krejčová

katerina.krejcova

koordinátorka projektů v Ukrajině

Vystudovala Audiovizuální studia na FAMU a Filosofii na FFUK, pracovala v České televizi jako externí redaktorka a režisérka. V Arnice má na starosti koordinaci zahraničních projektů věnovaných podpoře místních komunit a občanské společnosti v Ukrajině.

Mgr. Martin Holzknecht

Holzknecht Martinkomunikace zahraničních projektů a PR

Je jednou z našich posledních posil, do Arniky přišel v srpnu 2017. Zabývá se mediálním pokrytím a prezentací všeho, co souvisí s činností organizace v zahraničí. Dříve pracoval v České televizi, vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Karlově se zaměřením na politickou a občanskou žurnalistiku.

Judita Císařová

juditaAsistentka Centra pro podporu občanů

Do Arniky přišla na začátku léta 2017. Pracuje v rámci programu Centrum pro podporu občanů, kde se stará jako asistentka o administrativní záležitosti, ať už se jedná o aktivity v Čechách či v zahraničí. Pomáhá  s organizací seminářů a dalších akcí pořádaných Centrem. Je součastí týmu zabývajícího se územním rozvojem Prahy.

Ing. Jiří Kaňa

Jiří Kaňatiskový mluvčí

Jako tiskový mluvčí působí v Arnice od srpna 2017. Píše tiskové zprávy, organizuje konference, jedná s novináři a zodpovídá za to, aby práce Arniky byla v médiích co nejlépe vidět. Vystudoval obchodní právo a mediální komunikaci na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Číst dál: Ing. Jiří Kaňa

Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha 
kniha Jak žít dobře
Objednejte si rozšířené vydání praktického průvodce při každodenním rozhodování za příznivou cenu.…
183 Kč Vstoupit do e-shopu