en ru

katerina.krejcova

koordinátorka projektů v Ukrajině

Vystudovala Audiovizuální studia na FAMU a Filosofii na FFUK, pracovala v České televizi jako externí redaktorka a režisérka. V Arnice má na starosti koordinaci zahraničních projektů věnovaných podpoře místních komunit a občanské společnosti v Ukrajině.

KKkoordinátorka ankety Alej roku a letní cyklojízdy Tour de Aleje

V Arnice působí od roku 2018 a v rámci Centra pro podporu občanů spolupracuje na aktivitách k záchraně českých a moravských alejí. Stará se o chod „stromových projektů“ od firemního fundraisingu, přes PR projektů, po komunikaci s veřejností. Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy.

Číst dál: Mgr. Karolina Kostićová

Jiří Kaňatiskový mluvčí

Jako tiskový mluvčí působí v Arnice od srpna 2017. Píše tiskové zprávy, organizuje konference, jedná s novináři a zodpovídá za to, aby práce Arniky byla v médiích co nejlépe vidět. Vystudoval obchodní právo a mediální komunikaci na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Číst dál: Ing. Jiří Kaňa

Holzknecht Martinkomunikace zahraničních projektů a PR

Do Arniky přibyl v srpnu 2017. Zabývá se mediálním pokrytím a prezentací všeho, co souvisí s činností organizace v zahraničí. Zejména má pak na starosti mezinárodní projekty - v Arménii, Bosně a Hercegovině, Thajsku a na Ukrajině. Dříve pracoval v České televizi, vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Karlově se zaměřením na politickou a občanskou žurnalistiku.

Číst dál: Mgr. Martin Holzknecht

maria-podrackaasistentka kanceláře a koordinátorka dobrovolníků

V Arnice, kam nastoupila po úspěšném ukončení studia oboru Environmentální management na Univerzitě ve Zvolenu, pracuje od léta 2017. Věnuje se práci na pozici asistentky koordinačního centra,  koordinátorky dobrovolníků a koordinace akcí projektu Ochrany přirody.

Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha 
kniha Jak žít dobře
Objednejte si rozšířené vydání praktického průvodce při každodenním rozhodování za příznivou cenu.…
183 Kč Vstoupit do e-shopu
toxické látky
udrzitelna spotreba
verejnost
odpady
vzduch2
praha2
voda2
biodiv2
stromy