Bc. Markéta Shanaáh

 Péče o dárce IMG 20200825 164530 4

Markéta se narodila v Jablonci nad Nisou a nyní již několik let žije v Berouně. Vystudovala Dějiny umění na KTF Univerzity Karlovy v Praze a nyní studuje obor Arteterapie v Českých Budějovicích. Markéta pečuje o naše dárce a příznivce od roku 2019.

Mgr. Markéta Dosoudilová

IMG-5479 2PR zahraničních projektů

Od června 2020 se věnuje koordinaci PR aktivit v partnerských zemích - především Arménii, Bosně a Hercegovině, Bělorusku, Ukrajině, Moldavsku, Srbsku, Thajsku či Indonésii - i propagaci zahraničních projektů Arniky v Česku. Jejím denním chlebem je psaní tiskových zpráv a článků, správa zahraničních webů a sociálních sítí, komunikace s médii či příprava newsletterů a propagačních materiálů. Vystudovala Českou filologii na Univerzitě Palackého  v Olomouci a do Arniky ji po několika zahraničních dobrovolnických zkušenostech přivedla touha psát a informovat o důležitých environmentálních tématech a problémech a podílet se na zvyšování povědomí i účasti veřejnosti.

Martina Valášková

Martina3 FotorKoordinátorka projektů v kampani Praha - město pro život a asistentka kampaně Zachraňme stromy

V Arnice působí od srpna 2018. V rámci Centra pro podporu občanů je součástí dvou týmů. Jeden se zabývá městským plánováním a možnostmi, jak dosáhnout, aby Praha byla příjemná pro život. V tomto týmu koordinuje vzdělávací aktivity pro seniory a věnuje se problematice rozšiřování letišť. Druhý tým se zabývá ochranou alejí a stromořadí. Zde zpracovává statistiky kácení, pomáhá s organizací Tour de Aleje a zajišťuje administrativní činnosti v projektech, hladký chod konferencí a dalších aktivit.

Číst dál: Martina Valášková

Bc. Miriam Macurová

foto CVAsistentka zahraničních projektů Centra pro podporu občanů 

Environmentalistiku a mezinárodní vztahy vystudovala na Masarykově univerzitě v Brně a v studiu ekologie nyní pokračuje na Fakultě humanitních studií UK. Zajímá se především o ochranu přírody v mezinárodním kontextu. V Arnice, kam nastoupila v roce 2020 působí na pozici asistentky zahraničních projektů Centra pro podporu občanů. Věnuje se především administrativní činnosti pro zajištení                                                       zahraničních projektů.

Číst dál: Bc. Miriam Macurová

Sarah Ožanová

Fotkakoordinátorka projektů programu Toxické látky a odpady

V Arnice působí od roku 2019. Pracuje na různorodých projektech v rámci programu Toxické látky a odpady. Většinou se zabývá tématy, jako je nakládání s odpady a výskyt toxických látek v životním prostředí a ve spotřebním zboží. Vystudovala sociologii a sociální antropologii na Univerzitě Karlově.

Číst dál: Sarah Ožanová