Dobrá zpráva: Plechovka pro alej se úspěšně plní. Přispějte i vy.

23.8.2013 - MORAVA / DOLNÍ TOŠANOVICE | Novinky
Děkujeme všem milovníkům alejí, kteří doposud přispěli darem na nákup bílé barvy. Od začátku srpna jste na ochranu kaštanové aleje na Frýdeckomístecku darovali přes polovinu peněz nutných k natření kmenů bezpečnostními pruhy. Podaří se sehnat zbývajících pár tisíc korun?

„Akcí Plechovka pro alej chceme získat dostatek peněz na bílou barvu a přispět může opravdu každý. Na natření jednoho stromu potřebujeme jednu plechovku barvy za sto devadesát korun, což je také nejnižší částka, kterou mohou lidé přispět,“ vzkazuje RNDr. Marcela Klemensová z havířovské pobočky sdružení Arnika všem, kdo zvažuje zaslání příspěvku.

Jako poděkování od nás dostanete upomínkovou samolepku s hodnotou vašeho daru. Darujte online a během okamžiku svou platební kartou:

Přispět můžete i  převodem na účet 290 011 7959 / 2010, variabilní symbol 8907.
Zanechte na sebe, prosím, své kontaktní údaje, abychom vám mohli poslat upomínkovou samolepku a abychom vás mohli informovat o přípravě, realizaci a výsledcích Plechovky pro alej.

Jméno a příjmení
Napište prosím své jméno.
Email
Uveďte svou emailovou adresu.
Telefon
Neplatný Vstup
Adresa
Uveďte prosím svou adresu.
Město
Napište město nebo obec.
PSČ
Uveďte poštovní směrovací číslo.
Neplatný Vstup
alej-Tosanovice

Pokud se podaří získat více peněz, než kolik je třeba pro natření dolnotošanovické aleje, máme vytipované další aleje na Moravě, které bychom mohli ošetřit stejným způsobem.

Za nehody v alejích může podle policejních statistik hlavně nepozornost řidičů a právě bílé reflexní pruhy stromy zviditelní a řidičům usnadní navigaci. Po zkušenostech z předchozích natírání použijeme opět vodou ředitelnou netoxickou bílou barvu Balakryl.

Natírání aleje na severu Moravy bude probíhat 5. a 6. října a dárci samozřejmě budou mít možnost, aby si „svůj“ strom natřeli. Arnika bude také průběžně informovat, jak se daří peníze vybírat, a to přímo na webové stránce http://arnika.org/plechovka-pro-alej.