Podpořte přírodu a životní prostředí - pravidelně nebo jednorázově

Z platební karty

Pravidelní přispěvatelé nám umožňují věnovat se různým problémům životního prostředí dlouhodobě a systematicky. Trvalý příkaz můžete snadno založit z Vaší platební karty.

 

Příspěvky si rozložíte do více menších dílů a nám pomůžete budovat jistotu pro dlouhodobé projekty. Děkujeme za Váš dar!

Z účtu

Pravidelní přispěvatelé nám umožňují věnovat se různým problémům životního prostředí dlouhodobě a systematicky. Zřiďte si ve Vaší bance trvalý příkaz například na 300 či 200 korun měsíčně ve prospěch účtu 290 011 7959 /2010.

 

Příspěvky si rozložíte do více menších dílů a nám pomůžete budovat jistotu pro dlouhodobé projekty. Abychom Váš první dar bezpečně identifikovali, ohlaste se nám přes dárcovský formulář.

 

Pokud používáte elektronické bankovnictví, přesměrujeme Vás do Vaší banky.  Děkujeme za Váš dar!

 

Díky podpoře drobných dárců z celé České republiky jsme například přesvědčili výrobce keramiky Thun, aby své výrobky nezdobil baravami s jedovatým olovem a kadmiem. Věříme, že tento příklad budou následovat i další firmy.

talir

Přečíst podrobnosti o tomto úspěchu >>>

Další příběhy s dobrým koncem >>>

Vy darujete a my o Vás budeme pečovat. Aneb co Vám můžeme nabídnout?

Pokud se rozhodnete podpořit naše aktivity pravidelným darem stanete se členem Klubu Arniky.
Budeme Vám zasílat zpravodaj Arnikum a Vy tak vždy budete vědět, kde Váš dar pomáhá.
Zašleme Vám také potvrzení o daru, výroční zprávu a pozvánky na akce Arniky, budete-li o ně stát. Dále Vám zašleme dárek k Vánočním svátkům a získáte 20% slevu na nákupy v našem eshopu. Hlavně ale nabízíme smysluplné využití Vašich darů v rámci ochrany životního prostředí a přírody.

Fyzické osoby vč. zaměstnanců si mohou odečíst ze základu daně dary od 1.000 Kč a právnické osoby dary od 2.000 Kč – viz. zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů.
Dary věnované na dobročinné účely se sčítají a potvrzení Vám na vyžádání rádi zašleme.

Děkujeme Vám za jakýkoliv příspěvek na ochranu životního prostředí a vaší pomoci si vážíme! Společně toho uděláme nejvíce!

 

Od koho peníze nechceme?

Nepřijímáme dary ani jinou podporu od firem, které znečišťují a poškozují životní prostředí. O to důležitější je pro nás podpora jednotlivců – jedině díky ní můžeme být opravdu nezávislou organizací a účinně prosazovat ochranu přírody a zdraví lidí.

kniha Jak žít dobře
Objednejte si rozšířené vydání praktického průvodce při každodenním rozhodování za příznivou cenu.…
183 Kč Vstoupit do e-shopu