Marie Kašparová

Činnost Arniky je důležitá pro nás pro všechny, za to díky Vám! Přála bych Arnice (i nám všem), aby si tuto skutečnost uvědomovalo stále více lidí.

MgA. Milan Cais

cais maly(hudebník, výtvarník)

Znáte to, letíte z metra, trochu spěch a najednou nějaká slečna nebo mladík vás zastavuje s dotazem, jestli mě zajímá životní prostředí. No jasně, že zajímá, ale strašně spěchám...už už jsem se otáčel a pak se ve mě něco hnulo, zastavil jsem se a vyzvěděl víc. Ještě ten večer jsem zadal trvalý platební příkaz na podporu Arniky. Takhle vzniknul náš možná trochu jednostranný vztah, ale ona mi to jednou vratí na dětech :-)) Když už nemůžu být Muž, který sázel stromy, aspoň budu mít dobrej pocit. Arnika dělá dobrou věc a dělá jí zodpovědně a to se mi líbí.

Mgr. Petra Kořená

korena(lektorka anglického jazyka)

Děkuji moc za Vaši aktivitu v otázce kvality ovzduší v Moravskoslezském kraji (i dalších samozřejmě). Jako jednotlivec bych neměla mnoho šancí něco změnit a skončilo by to jen u „nadávání“ a nespokojenosti. Jsem si vědoma, že děláte práci za mě, a jsem za to moc ráda.

František Málek

malek(dělník)

Pomáhám Arnice, protože Arnika pomáhá tam, kde si úředníci neví rady. V Parlamentu ČR je bohužel velmi málo poslanců, kteří jsou ochotni pracovat na zachování zdravé přírody a nepoškozování životního prostředí.


Přispívám pravidelným finančním darem již devět let a pomáhám přírodě i osobně spolu se svými přáteli v místě svého bydliště.

Čestmír Strmíska

strmiska(konzultant)

Arniku dlouhodobě podporuji, protože její práci považuji za smysluplnou a přínosnou pro naše životní prostředí. Podporuji především projekt Budoucnost bez jedů a jeho kampaň za zachování registru znečišťování.