Pojďte do toho s námi

Podpořte ochranu životního prostředí a staňte se součástí našeho týmu. Společně dokážeme pomoci nejlépe!

Z platební karty

Z účtu

Zřiďte si ve Vaší bance trvalý měsíční příkaz ve prospěch účtu 290 011 7959 /2010. Jako variabilní symbol můžete uvést své telefonní číslo.

Pokud používáte elektronické bankovnictví, přesměrujeme Vás do Vaší banky.

Pravidelná podpora je nejefektivnější forma pomoci! Umožňuje nám lépe plánovat, úspěšně pokračovat v započatých aktivitách, reagovat na dění ve společnosti a zůstat nezávislou organizací. 

Pokud se rozhodnete podpořit naše aktivity pravidelným darem stanete se členem Klubu ArnikyBudeme Vám zasílat zpravodaj Arnikum a Vy tak vždy budete vědět, kde Váš dar pomáhá. Zašleme Vám také potvrzení o daru, výroční zprávu, pozvánky na akce Arniky nebo třeba symbolický dárek k Vánočním svátkům. Hlavně ale nabízíme smysluplné využití Vašich darů v rámci ochrany životního prostředí a přírody.

Děkujeme Vám, jsou to právě pravidelní dárci jako Vy, kdo nám umožňuje věnovat se systematicky a dlouhodobě zásadním změnám v ochraně životního prostředí, které jsou často během na dlouhou trať.

strmiska

Arniku dlouhodobě podporuji, protože její práci považuji za smysluplnou a přínosnou pro naše životní prostředí. Podporuji především projekt Budoucnost bez jedů a jeho kampaň za zachování registru znečišťování.

(Čestmír Strmíska, konzultant)

Mohu si odečíst dar ze základu daně?

Fyzické osoby vč. zaměstnanců si mohou odečíst ze základu daně dary od 1.000 Kč a právnické osoby dary od 2.000 Kč – viz. zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů. Dary věnované na dobročinné účely se sčítají a potvrzení Vám na vyžádání rádi zašleme.

Od koho peníze nepřijmeme?

Nepřijímáme dary ani jinou podporu od firem, které znečišťují a poškozují životní prostředí. O to důležitější je pro nás podpora jednotlivců – jedině díky ní můžeme být opravdu nezávislou organizací a účinně prosazovat ochranu přírody a zdraví lidí.

Banner-stika

Sledujte nás:
kniha Jak žít dobře
Objednejte si rozšířené vydání praktického průvodce při každodenním rozhodování za příznivou cenu.…
183 Kč Vstoupit do e-shopu