Pojďte do toho s námi

Přispívejte na ochranu životního prostředí každý měsíc a staňte se součástí našeho týmu. Společně dokážeme pomoci nejlépe!

Z platební karty

Z účtu

Zřiďte si ve Vaší bance trvalý příkaz například na 200 či 100 korun měsíčně ve prospěch účtu 290 011 7959 /2010. Jako variabilní symbol můžete uvést své telefonní číslo.

Jedině pravidelní přispěvatelé nám umožňují věnovat se různým problémům životního prostředí dlouhodobě a systematicky. Abychom Váš první dar bezpečně identifikovali, ohlaste se nám přes dárcovský formulář.

Pokud používáte elektronické bankovnictví, přesměrujeme Vás do Vaší banky.

Pravidelná podpora je nejefektivnější forma pomoci! Umožňuje nám lépe plánovat, úspěšně pokračovat v započatých aktivitách, reagovat na dění ve společnosti a zůstat nezávislou organizací. 

Pravidelné dárcovství zahrnuje:

  • dobrý pocit
  • pravidelné zpravodajství časopisu Arnikum
  • symbolický dárek k Vánocům
  • členství v klubu Arnika
  • pozvánku na akce


Děkujeme Vám, jsou to právě pravidelní dárci jako Vy, kdo nám umožňuje věnovat se systematicky a dlouhodobě zásadním změnám v ochraně životního prostředí, které jsou často během na dlouhou trať.

Naši dárci jsou sdruženi v Klubu Arniky, což jim přináší různé výhody.
Staňte se našimi dárci i Vy, společně dokážeme víc. Příroda i my Vám budeme vděčni, děkujeme!

strmiska

Arniku dlouhodobě podporuji, protože její práci považuji za smysluplnou a přínosnou pro naše životní prostředí. Podporuji především projekt Budoucnost bez jedů a jeho kampaň za zachování registru znečišťování.

(Čestmír Strmíska, konzultant)

 

Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha 
kniha Jak žít dobře
Objednejte si rozšířené vydání praktického průvodce při každodenním rozhodování za příznivou cenu.…
183 Kč Vstoupit do e-shopu