У Вінниці відбудеться розгляд судової справи активістів Заозерного проти “Нашої ряби”

20.3.2017 - ВИННИЦА | Новости
20 березня о 14:30 суддя Вінницького окружного адміністративного суду Наталя Крапівницька продовжить розгляд судової справи 802/823/17-а щодо будівництва “Миронівським хлібопродуктом” (ТМ “Наша Ряба”) курника-мільйонника, що є об’єктом підвищеної екологічної небезпеки, на території громади Заозерного Тульчинського району.

Під час минулого судового засідання 1 березня з’ясувалось, що Тульчинська адміністрація не володіє детальним планом території для побудови курника. Особа, яка проводила реєстрацію, нібито знала всіх присутніх мешканців села особисто, а тому не вимагала пред’явлення паспортів. В той же час, голосування місцевих жителів за будівництво курника проводилось без перевірки їхніх паспортів. Тобто могли голосувати люди, які не проживають в Заозерному і не мають на це права.

Під час судового засідання 20 березня голова Тульчинської РДА повинен надати оригінал Детального плану території для будівництва курника №47 на території Заозерненської сільської ради. Суддя також прийняла рішення викликати в якості свідка особу, що проводила реєстрацію громадських слухань.

Нагадаємо, активісти Заозерного відстоюють у Вінницькому окружному адміністративному суді своє право на чисте довкілля. Вони вважають, що будівництво курника-мільйонника “Миронівського хлібопродукту” буде мати негативні впливи на місцеве населення, бо ризики неоцінені належним чином, а місцеве населення не проконсультоване. Інтереси однієї з активісток Оксани Базилюк, членкині територіальної громади, в цій судовій справі представляє Тамара Харчилава, координаторка по роботі з місцевими громадами Екодії.

международная деятельность