(projektantka v důchodu)

Arnika mi před několika lety pomohla zabránit nevhodné výstavbě spalovny odpadu v chráněném území, v místě, které znám a mám ráda. Kdykoliv se teď na Arniku můžu obrátit s prosbou o radu...

Číst dál: Ing. Jitka Sadilová

(záchrana aleje u Žižkova Pole před pokácením)

Oceňuji neuvěřitelnou vytrvalost, spolupráci, odpovídající formy komunikace s různými oslovovanými cílovými skupinami, profesionalitu, kreativitu a metodický výstup použitelný pro každého dalšího bojovníka za další ohrožené aleje. Jsem přesvědčena, že akce pomohla probudit důvěru občanů ve vlastní síly.

Moc vám děkuji za vaši poradnu a podporu pro občany. Dnes jsem díky vašim informacím obstála v nelehkém jednání se starostou města Holešova. Bohužel právo na informace je často nejen nerespektováno, ale také zpochybňováno. Díky vašim informacím a především brožuře, kde je jasně, přehledně a srozumitelně uvedeno na co máme právo, jsem se tohoto práva nakonec domohla.

Jsem velmi rád, že jste byli ochotni pomoci nám vyjádřit nesouhlas s výstavbou spalovny odpadů v Chebu a doufám, že společně tuto stavbu dokážeme ještě zastavit.

15 darina_cermakova_skladka_vyskytnaEkoporadna Arniky nám pomohla efektivně řešit kauzu skládky firmy A.S.A. Dačice u Vyskytné nad Jihlavou i kompostárny, kterou provozuje firma SETRA. Jsem naprosto přesvědčena o tom, že díky jejich pomoci a naší iniciativě jsme předešli mnohem větší ekologické havárii.
Díky Ekoporadně také vzniklo a dosud úspěšně funguje naše občanské sdružení, které se zaměřuje zejména na ochranu životního prostředí a drobných kulturních památek.

Banner-stika

Sledujte nás:

Arnika v zahraničí