V Ostravě se bude debatovat o ovzduší

31.1.2012 - OSTRAVA | Novinky
Veřejná debata na téma "Ovzduší v Ostravě" proběhne v antikvariátu a klubu Fiducia v Ostravě v pondělí 13. 2. v 18:00 hod. Moderovaná debata na téma, které v posledních letech trápí Ostravany asi nejvíce. Je Ostrava jednou z nejpostiženějších oblastí v Česku? Existují nějaká srovnání situace před deseti lety a nyní a o čem případně ona srovnání vypovídají? Co dělá pro zlepšení ovzduší samospráva či neziskový sektor? Jaký podíl na znečištění má průmysl či lokální topeniště?

Hosty debaty budou: Dalibor Madej - náměstek primátora města Ostravy, Lukáš Ženatý -  vedoucí realizačního týmu pro Akční plán MŽP pro Moravskoslezský kraj, Radomír Štěrba - vedoucí Oddělení ochrany ovzduší na České inspekci životního prostředí Ostrava, Vendula Krčmářová - občanské sdružení Arnika, Andreas Triandafilu - člen správní rady Čisté nebe o.p.s., zástupce Moravskoslezského kraje - host je zatím v jednání. Debatu bude moderovat Martin Tomášek z Ostravské univerzity.
Budete mít rovněž prostor na Vaše dotazy.

Pořadatel prosí zájemce, aby si včas rezervovali místa k sezení na tel.: 596117312 (po-pá 10:00-18:00). Kapacita je pouze 100 míst.

Banner-stika

Sledujte nás: