Vyjádřete rouškou názor!

2.8.2011 - OSTRAVA | Novinky
Nejste spokojeni se znečištěným ovzduším na Ostravsku? Sdružení Čisté nebe ve spolupráci se sdružením Arnika připravilo soutěž "Rouška jako názor".

Vyfoťte sebe nebo své blízké s rouškou přes obličej.
Zašlete fotografii na e-mail info@cistenebe.cz. Fotografie pak nahrajeme na stránky www.trasy.net/rouskajakonazor/ . Fotografie můžete zasílat od 14. 7. 2011 do 15. 9. 2011.

Všichni návštěvnicí webových stránek soutěže mohou hlasovat pro vaši fotku. Autor fotografie, která dostane nejvyšší počet hlasů, získá víkendový pobyt pro 2 osoby v Karlově Studánce, v místě s nejčistším ovzduším v Evropě. V případě remízy rozhodne o vítězích redakce. 

Upozornění: Do soutěže můžete přihlásit fotky slušné a v přiměřené kvalitě (fotky vulgární nebo fotky z mobilních telefonů v nízkém rozlišení nebudou akceptovány). 
O výsledku soutěže vás budeme informovat na stránkách www.cistenebe.cz a www.arnika.org/ovzdusi. Jeden soutěžící smí do soutěže zaslat maximálně 2 fotografie.

Přihlášením fotografií do soutěže dáváte právo společnosti Čisté nebe a fotografce renatě .support k jejich dalšímu použití pro umělecké účely.


Soutěž vznikla ve spolupráci s autorkou konceptu renatou.support, která nafotila soubor fotografií "Nechte se vyfotit pro lepší ovzduší!"
Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha