Připravujeme výsadbu nové aleje na Zlínsku. Přispějte na sazenice i vy.

20.10.2014 - MORAVA / VELÍKOVÁ | Novinky
Děkujeme všem milovníkům alejí, kteří doposud přispěli darem na nákup sazenic a dalšího nezbytného vybavení. Podaří se sehnat zbývajícící částku, aby alej byla úplná?        

Marcela Klemensova„Ochraně stromů a alejí jsme v Arnice v uplynulých letech věnovali spoustu času a energie a přála bych si, abychom letos konečně dokázali vedle záchrany letitých alejí také jednu založit. Přispět může podle svých možností opravdu každý,“ vzkazuje vedoucí kampaně Zachraňme stromy RNDr. Marcela Klemensová všem, kdo zvažují zaslání příspěvku. 

 

Jako poděkování od nás dostanete upomínkový certifikát s hodnotou vašeho daru. Darujte online a během okamžiku svou platební kartou:

Přispět můžete i  převodem na účet 260 008 2184 / 2010, variabilní symbol 2300.
Zanechte na sebe, prosím, své kontaktní údaje, abychom vám mohli poslat upomínkový certifikát a abychom vás mohli informovat o přípravě a průběhu sázení.

Jméno a příjmení *
Napište prosím své jméno.
Email *
Uveďte svou emailovou adresu.
Adresa *
Uveďte prosím svou adresu.
Město *
Napište město nebo obec.
PSČ *
Uveďte poštovní směrovací číslo.
Telefon
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup

 Třešňová alej nahradí dožívající švestky. Trnky, jak se na Valašsku švestkám říká, byly vysázeny asi před 50 lety. Dnes je alej už velmi prořídlá a celé úseky jsou bez stromů. Výsadbou mladých stromků do aleje chceme obnovit zelený doprovod silnice.

 Sázení aleje mezi obcemi Štípa a Velíková plánujeme na pátek 7. listopadu a dárci samozřejmě budou mít možnost, aby si „svůj“ strom zasadili. Arnika bude také průběžně informovat, jak se daří peníze vybírat, a to přímo na webové stránce http://arnika.org/lopatka-pro-alej.

ukazatel-stavu

Banner-stika

Sledujte nás: