Zachraňme irbise na výstavě koček už tento víkend

10.5.2015 - PRAHA | Novinky
K petici Zachraňme irbise se už připojily téměř čtyři tisíce signatářů. Pojďte se s námi setkat a zjistit bližší informace a novinky, nebo si jen užít pěkný víkendový den s kočkami na Mezinárodní výstavě koček Star Cats 2015. V sobotu a neděli 16. 5. a 17. 5. u našeho stánku ve sportovní hale Slavie na Praze 10.

Organizátoři prozradili o výstavě toto: "Po oba dva dny budou na návštěvníky čekat na výstavě kočky všech plemen a barev. Vystavovatelé určitě budou ochotni případným zájemcům přiblížit zvláštnosti a nároky jednotlivých plemen a případně pomoci s výběrem budoucího nového člena rodiny. Svoji nabídku zde budou mít i útulky, které kromě charitativních krámků budou také vystavovat opuštěné kočičky, hledající nový domov. A pro majitele, kteří mají rádi originální věci, je připravena kolekce autorských šperků s drahými kameny – ale pospěšte si, ty s kočkami mizí pravidelně první."

Na stánku Arniky získáte informace o unikátní šelmě - levhartu sněžném - a můžete přímo na místě podpořit petici na ochranu domova levharta sněžného v Kazachstánu http://www.zachranme-irbise.cz/.
Děti se mohou zúčastnit soutěže o tajemství v truhle. Přitom budou mít možnost poznat neziskové organizace, které se výstavy zúčastní.

Kdy: 16. 5. a 17. 5. 2015, 10 - 17 hod

Kde: Sportovní hala Slavia, Praha 10, Vladivostocká 1460

Více informací na: http://www.starcats.wz.cz/novinky.php

Pojďte s námi poznat kočky a přispět k ochraně jejich divokých druhů!

Banner-stika

Sledujte nás: