Inventura porevoluční pražské architektury - vyberte Skleněné peklo nebo Pražský klenot!

29.1.2016 - Praha | Novinky
Výhra pro hlasující - vyjížďka s Corrupt tour
O Praze se říká, že je nejkrásnějším městem světa, matkou měst. Pět milionu turistů ročně obdivuje krásy historické architektury i skvostů první republiky. Po architektonicky rozpačitém období socialismu přichází nová éra staveb, kterou chceme nyní zrevidovat. Proto jsme se rozhodli udělat – s pomocí všech Pražanů – inventuru stavebního vývoje metropole.

Které stavby z posledního čtvrtstoletí mohou reprezentovat Prahu? Kam by měli zamířit turisté hledající novodobé klenoty architektury a kterému skleněnému peklu by se měli raději všichni vyhnout?

V jedinečné anketě sdružení Arnika mohou sami obyvatelé mapovat stavební úspěchy i propadáky metropole, zamyslet se nad vlastním vztahem k novostavbám a svým hlasováním vyslat signál architektům, investorům i politikům, jakou podobu města by si přáli.

Hlasujte pro své Skleněné peklo nebo Pražský klenot na www.zmenyprahy.cz a soutěžte s námi o exkluzivní vyjížďku s Corrupt tour po pražských stavbách. Hlasování probíhá do 21. února. Děkujeme za vaše hlasy!

 

peklo-hlasovani-1

 

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fonfnno.cz a www.eeagrants.cz

logo nros

Banner-stika

Sledujte nás: