Odsávačka mléka Mamivac Sensitive CFH pro nemocnice

 • Výrobce

  Kolex / Kardio VS
 • Materiál

  Silikon/polykarbonát
 • Podrobnosti

  http://www.kardiovs.cz/odsavacky-mleka.html

  Mamivac senstive CFH je hygienická, tichá a výkonná odsávačka mléka.

  Convenient pumping, easy operation (česky: příjemné/ pohodlné pumpování, jednoduché ovládání).

  Proces pumpování není automatický program, ale umožňuje individuální přizpůsobení síly odsávání a rychlosti cyklu pro různé potřeby matek a jejich toku mléka.

  Mammivac 2 fázová technologie zajišťuje jemné a přirozené sání mléka. Průběžně nastavitelné fáze zahrnují stimulaci a pumpovací fázi.

  Stimulační fáze imituje rychlé a slabé sání děťátka a jemně masíruje prso, aby lépe stimulovalo tok mléka. Frekvence pumpování je 100 cyklů/ minutu. Rychlost cyklů spouští reflex uvolňování mléka velmi rychle a bezbolestně.

  Jemná a efektivní fáze pumpování simuluje pomalé, intensivnější sání děťátka, které efektivně vycucne výživně hodnotnější část utvořeného mléka. Podle toku mléka a pocitů matky, rychlost cyklů lze nastavit mezi 20 až 48 cykly/ minutu. Kombinace s průběžně nastavitelnou silou sání (vakuem) několika způsoby, má za následek nejlepší možné příjemné pumpování pro matky, zajišťující nejvyšší efektivitu.

  Mamivac suction kit - doplňky:

  Patentovaná ochranná membrána, která hermeticky uzavírá odsávačku. Mateřské mléko, bakterie nebo mikroorganismy nemohou kontaminovat hadičku ani pumpu. Tím je zabráněno kontaminaci mezi uživatelem a samotným přistrojem.

  Patentovaná membrána v odsávacím setu dělá naši elektrickou odsávačku hygienickou a bezúdržbovou.

  Silikonový prsní klobouček dovoluje příjemné přiložení prsní odsávačky. Vhodná struktura kloboučku spolu s měkkým silikonem jemně masíruje prso, což pomáhá příjemnému nasátí mléka. Jemný prsní kryt s masážním efektem zlepšuje tok mléka - simuluje dlachnění ručiček a pusy děťátka, tzv. mléčný krok.

  Mamavic suction kit (česky: odsávací set) dále obsahuje hygienický kryt, zmrazovací sáček a silikonový hadičku. Láhev na mléko je z čistého polykarbonátu a má standardní závit.

  Části odsávacího setu, které přijdou do kontaktu s mlékem se snadno čistí. Díky možnosti resterilizace (set je autoklávovatelný) lze odsávací set opakovaně používat.

  Všechny části odsávacího setu lze objednat zvlášť.

  Time saving through double dumping (česky: šetření časem díky dvojitému pumpování)

  dvojitý odsávací set lze připojit přímo k mamivac sensitive CFH. Simulované sání mléka z obou prsou najednou šetří kolem 50% času.

  • praktický stojan pro mobilní použití v nemocnicích

  • možnost dokoupit baterie, z toho vyplývá možnost použít odsávačku rychle a kdekoliv

  • pro stálé napájení bateriemi doporučujeme mít jedny baterie navíc společně s nabíječkou

  • napájení 12 V/ DC nebo 24 V/ AC

  • integrovaný dvojitý držák lahví

  • stimulační fáze a pumpovací fáze

  • jednoduché použití

  • spojitě nastavitelné vakuum a cykly