Tisková konference a diskuse se Spolanou v jeden den

24.9.2002 - MĚLNÍK/PRAHA | Novinky
Ekologické sdružení Arnika pořádá ve středu, 25. září 2002 v Mělníce - v galerii-kavárně "Ve věži" (Pražská brána, ulice 5. května) tiskovou konferenci, na které poprvé zveřejní občanskou petici "Stop nebezpečí ze Spoalny".

Ekologické sdružení Arnika pořádá ve středu, 25. září 2002 v Mělníce - v galerii-kavárně "Ve věži" (Pražská brána, ulice 5. května) tiskovou konferenci, na které poprvé zveřejní občanskou petici "Stop nebezpečí ze Spoalny". Tiskovky, která začne v 10,30 se zúčastní organizátoři petiční akce: Stanislav Sarkisov, který bydlí v obci Větrušice postižené úniky chlóru, MVDr. Vlastimil Mrňák, veterinář z Neratovic a RNDr. Jindřich Petrlík, vedoucí programu Toxické látky a odpady sdružení Arnika.

Petiční akci zahajují její organizátoři v předvečer setkání vedení Spolany Neratovice se starosty měst a obcí. Nové vedení chemičky chce večer v 18,00 ve Společenském domě v Neratovicích prezentovat výsledky monitoringu škodlivých látek po jejich únicích v době povodní z provozu, který je monopolním výrobcem PVC.

Souhrn informací o Spolaně Neratovice najdete na webu Budoucnost bez jedů - pod horkým místem Středočeského kraje.

Banner-stika

Sledujte nás: