Vítězové 2. kola soutěže Živá Praha dostanou i ekologicky šetrný výrobek

23.1.2008 - PRAHA | Novinky
Nový partner soutěže Živá Praha, CENIA, věnoval soutěžícím ekologicky šetrné výrobky a další věcné ceny. Vítězové prosincového kola obdrží také knihu o životním prostředí z českých nakladatelství. Odměna čeká i na celkem šest vítězů v nesoutěžní kategorii - kalendář na rok 2008 s tématikou ochrany životního prostředí a informační balíček. Soutěž probíhá na webových stránkách www.zivapraha.arnika.org a můžete se stále zapojit. Třeba právě Vy přístě vyhrajete !
V prosincovém kole soutěže Živá Praha, která byla věnována tématu nákupů šetrných k životnímu prostředí, zvítězila Evelína Ottomanská ze ZŠ Jana Masaryka a Klára Mašková z OA Hovorčovická, které odpověděly zcela bezchybně ve svých kategoriích. Evelína Ottomanská obdrží jako hlavní cenu knihu Encyklopedie naší přírodu od autora Miloše Anděry, dále ekologicky šetrný výrobek a dárkové předměty (tričko a kalendář na rok 2008 s tématikou šetrných nákupů), které věnovala CENIA, a informační balíček.

Klára Mašková, hlavní výherkyně soutěžní kategorie SŠ, obdrží knihu Živel Země vydanou Agenturou Koniklec a rovněž ekologicky šetrný výrobek a dárkové předměty od CENIA spolu s informačním balíčkem.

Na 2. místě kategorie ZŠ se umístil Kristián Tomek ze ZŠ Uhelný trh, vítěz 1. kola, který obdrží knihu Ekologie od autora Garcia Lucase. Na 3. místě se umístila Nela Roštoková ze ZŠ Podbělohorská, která obdrží knihu Fakta a rekordy od kolektivu autorů. Oba obdrží také ekologicky šetrný výrobek, dárkové předměty od CENIA a informační balíček.

Na 2. místě kategorie SŠ se umístil Leonid Kušnir z OA Hovorčovická, který obdrží knihu Encyklopedie volně žijících zvířat od autorky Verhoef-Verhallenové. Na 3. místě se umístil Matěj Hrejsemnou, rovněž z OA Hovorčovická, který obdrží knihu Žít a přežít v přírodě. Oba také získávají ekologicky šetrný výrobek, dárkové předměty od CENIA a informační balíček.

V nesoutěžních kategorií zvítězily Lucie Doležálková ze ZŠ Sportovní z Uherského Hradiště (kategorie ZŠ) a Kateřina Smíšková z Tábora (kategorie SŠ). Obě obdrží dárkové předměty od CENIA (tričko a kalendář na rok 2008) a informační materiály.

Na 2. a 3. místě v nesoutěžní části kategorie ZŠ se umístila Lenka Pelmelová z Prahy 3 a Lucie Ondráčková ze Slavětína. V kategorii SŠ nesoutěžní části se umístili na 2. a 3. místě Lukáš Vacek a Vojtěch Kovář, oba studenti Hotelové školy v Poděbradech. Všichni obdrží kalendář na rok 2008 s tématikou šetrných nákupů a informační balíček.

Všem vítězům srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchu do dalších kol. Děkujeme partnerovi, organizaci CENIA, za hezké dárky pro soutěžící, a Magistrátu hl. m. Prahy za finanční podporu projektu Živá Praha.

Banner-stika

Sledujte nás:

Arnika v zahraničí