Vyfoťte domácnost bez toxických látek!

20.4.2009 - PRAHA | Novinky
Ve druhém kole fotografické soutěž „Chemická bezpečnost občanů Evropy“, kterou připravilo sdružení Arnika u příležitosti předsednictví ČR v Evropské unii, mohou nyní všichni nadšenci do fotografování soutěžit na téma: „Ekologická domácnost – jde to i bez jedů“.

„Chceme, aby lidé pomocí fotoaparátu zachytili, jak se můžeme chovat v domácnostech ekologičtěji s ohledem na toxické látky. Pomocí fotografie mohou ukázat, jak lze nahradit některé škodlivé chemické látky bezpečnějšími nebo kde všude se mohu nebezpečné látky skrývat“ řekla koordinátorka soutěže Vendula Kubačáková.

Do 8.května posílejte své fotografie s krátkým komentářem na téma „Ekologická domácnost – jde to i bez jedů“ na adresu vendula.kubacakova@arnika.org
Do předmětu uveďte „ekodomov“.
Soutěžíme o hodnotné ceny!

První kolo soutěže již má svého vítěze. Stala se jím Julie Hodková z Prahy, jejíž snímek „Radost ve tmě“ byl zvolen jako nejlepší v prvním kole nazvaném „Hračky – bezpečné i nebezpečné“. Gratulujeme!

Ceny do soutěže věnoval Institut digitální fotografie.

 


Tato aktivita  je součástí projektu Chemická bezpečnost občanů Evropy, který byl finačně podpořen z prostředků Evropské komise prostřednictvím Zastoupení EK v ČR.

Banner-stika

Sledujte nás:

Arnika v zahraničí