Centrum pro pomoc postiženým úniky toxických látek

20.11.2002 - PRAHA | Novinky
Občanské sdružení Arnika zahájilo v úterý 18. listopadu oficiálně činnost Asistenčního centra na pomoc lidem postiženým úniky toxických látek. Asistenční centrum může pomoci se zajištěním či zprostředkováním rozborů a odborníků pro posudky, které potřebují zemědělci a pěstitelé především v okolí Spolany Neratovice. Kontakt a informace o nové službě sdružení Arnika najdete na stránce o Asistenčním centru - http://havarie.arnika.org/asistencni_centrum.

Občanské sdružení Arnika zahájilo v úterý 18. listopadu oficiálně činnost Asistenčního centra na pomoc lidem postiženým úniky toxických látek. Asistenční centrum může pomoci se zajištěním či zprostředkováním rozborů a odborníků pro posudky, které potřebují zemědělci a pěstitelé především v okolí Spolany Neratovice. Kontakt a informace o nové službě sdružení Arnika najdete na stránce o Asistenčním centru.

"Ještě před zahájením činnosti tohoto centra jsme starostům obcí v okolí Spolany zaslali podrobné informace pro lidi postižené úniky toxických látek. Pro manžele Svobodovi z Kozel jsme již pořídili fotodokumentaci škod a zadali jeden chemický rozbor půdy z jejich pole," upřesnil při příležitosti zahájení činnosti Asistenčního centra jeho vedoucí, Milan Návoj.

Banner-stika

Sledujte nás: