Hlasování v anketě Alej roku 2015 skončilo, vítězka ale zatím jasná není

16.11.2015 - ČR/KRAJE | Tiskové zprávy
Budkovanská pohádková alej - jedna z favoritek ankety
Jiří Židů
ČR/KRAJE - S úderem nedělní půlnoci skončilo hlasování v anketě Alej roku 2015. Zapojily se do něj tisíce lidí, což nás v Arnice těší a děkujeme za to.  Výsledky budou vyhlášeny v pondělí 23. listopadu. I přes veškeré snahy o zabezpečení jsme se v posledních hodinách hlasování nevyhnuli pokusům o podvodné ovlivnění výsledků. Množství falešných hlasů přetížilo server ankety, což mohli negativně pocítit i někteří hlasující a návštěvníci stránek http://alejroku.cz/. V příštích dnech pečlivě vyřadíme všechny „padělky“ a započítáme platné hlasy, které kvůli výpadkům serveru nebyly řádně ověřeny.

O víkendu se zřejmě do ankety zapojil i tzv. „hlasovací robot“. S pomocí tohoto systému bylo vygenerováno nezanedbatelné množství hlasů, které jsme po poradě se specialistou na IT systémy jednoznačně vyhodnotili jako falešné. Protože chceme, aby byly výsledky prestižního hlasování zcela regulérní, musíme tyto padělané hlasy pečlivě vyřadit, i když jde pouze o malou část z jinak platných hlasů.

Hlasující, kteří z důvodů přetížení serveru nemohli potvrdit svůj hlas emailem, tak můžou učinit ještě do pátku 20. 11. 2015, 12:00. Samozřejmě už nebude možné posílat žádné nové hlasy a žádné platné hlasy nebudou vyřazeny. I letos tak vyhraje alej, které dalo nejvíce lidí svou přízeň a podporu.

Omlouváme se za potíže a děkujeme všem, kteří společně s námi napjatě čekají na výsledky letošní ankety.

 

Generálním sponzorem ankety je AuditDaně CZ. Partnerem ankety je Y Soft.

logo AuditDane ysoft

Podpořila Německá spolková nadace pro životní prostředí /www.dbu.de/

dbu

  • Tiskový mluvčí: Jan Vávra, jan.vavra@arnika.org, tel. 222 781 471, 606 727 942

Banner-stika

Sledujte nás:
kniha Jak žít dobře
Objednejte si rozšířené vydání praktického průvodce při každodenním rozhodování za příznivou cenu.…
183 Kč Vstoupit do e-shopu