Lidé v Arnice

Ing. Lucie Kerbachová

Lucka Kerbachova 015smallekonomka a finanční manažerka

V Arnice působí od dubna 2012. Vede účetnictví a stará se o další související záležitosti pro koordinační centrum, Program ochrany přírody a Centrum pro podporu občanů. Vystudovala magisterské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Po vysoké škole jsem jako odhodlaný absolvent nastoupila na Ministerstvo financí do oddělení mezinárodní spolupráce. Člověk žil prací a neměl moc času koukat kolem sebe. Když se mi pak narodili dva kluci, změnil se mi život naruby. S péčí o ně jsem se začala mnohem více zajímat o to, co dýcháme, co vlastně jíme. Stále intenzivněji jsem si uvědomovala, že zdravé životní prostředí není samozřejmostí. Neváhala jsem pak ani chvilku, když jsem dostala příležitost pracovat v Arnice. Je pro mě inspirativní pracovat s lidmi, kteří tomu rozumí a naplňuje mě pomáhat jim v jejich záslužné činnosti alespoň tím, že je zbavím toho nudného papírování.

Víkendy většinou trávím sbíráním turistických známek ze zajímavých míst naší zemičky se svojí rodinou. Zimu si nedovedu představit bez zasněžených hor, které sjíždím na svém snowboardu.  A když se zadaří vyrazím za kulturou, třeba na nějaký nezávislý film do mého oblíbeného kina Aero na Žižkově. 

Banner-stika

Sledujte nás:
kniha Jak žít dobře
Objednejte si rozšířené vydání praktického průvodce při každodenním rozhodování za příznivou cenu.…
183 Kč Vstoupit do e-shopu