Pomozte nám prosím pokračovat v péči o len žlutý a další vzácné rostliny, které v 80. letech jen díky mladým ochráncům přírody ze severních Čech o vlásek unikly zasypání hlušinou z uhelných dolů. Jsou jednou z posledních živých připomínek údolí, které nenávratně zmizelo pod radovesickou výsypkou.

Díky pravidelné pěči vzácných rostlin pod Lipskou horou každým rokem přibývá. Do budoucna proto chceme zvětšit plochu, kterou každoročně kosíme.
Na zvětšení louky však potřebujeme zhruba 25 000 korun. Velkou hodnotu má proto jakýkoli dar.

Váš dnešní příspěvek pomůže dokonce dvakrát! A to díky naší spolupráci s bankou ČSOB, která jej zdvojnásobí. Například Váš dar 500 korun tak získá hodnotu tisícovky. To už stojí za to, co říkáte?

Zapojte se prosím do mimořádné sbírky, která trvá jen do 26. června.

Darujte převodem na účet

Číslo účtu je 101 7777 101 / 0300. Nezapomeňte uvést variabilní symbol 20170301. Informujte nás, prosím, o svém příspěvku na e-mail darce@arnika.org. Dostanete osobní poděkování a později zprávu, jak Váš dar pomohl.

Darujte online platební kartou

1. Pokračujte na stránku s darovacím okénkem a žlutými darovacími tlačítky. Vyberte si příspěvek ve výši, která Vám bude dělat radost.
2. Na stránce "Klikni a daruj" zaškrtněte políčka "Darovat bez registrace" a "Souhlas s podmínkami" podobně jako při běžném nákupu v internetovém obchodě.
3. Zvolte možnost "Platební karta" a pokračujte podle instrukcí na obrazovce.
4. Informujte nás, prosím, o svém příspěvku na e-mail darce@arnika.org. Dostanete osobní poděkování a později zprávu, jak Váš dar pomohl.

Díky za Vaši pomoc! Když teď spojíme síly - Vy, Arnika a ČSOB - bude příběh, který začal před čtyřiceti lety, pokračovat dál!

LenZluty

Děkujeme Vám za jakýkoli příspěvek na péči o vzácné rostliny!