Arnika na festivalu Babí léto v Bohnicích

12.9.2015 - Praha, Bohnice | Akce
Festival Babí léto v Bohnicích pořádá Psychiatrická nemocnice Bohnice společně s Tolerdance, z.s. již šestým rokem, kdy po 20 letech přebrala pomyslný štafetový kolík od organizace Unijazz, která společně s Fokusem Praha festival v roce 1990 založila. Na Babím létě tentokrát nebudeme chybět ani s Arnikou.

Hlavním cílem a myšlenkou festivalu je podpora a zviditelnění poskytované péče v Psychiatrické nemocnici Bohnice, podpora neziskových organizací a samozřejmě nabídka kvalitního kulturního programu, na kterém se nemalou měrou podílejí také lidé s duševním onemocněním. 

Na našem stánku představíme komplexněji pole působnosti Arniky se zvláštním zaměřením na naše aktivity kolem pražského územního plánu. Dozvědět se budete moci poslední aktuality o výstavbě a stavebnbím rozhodování, i o způsobech jak se zapojit, jak se bránit developerům a pozitivně tak ovlivnit podobu svého okolí. Budete si moci zakoupit nové publikace nebo naše stromové placky a šperky. Na stánku můžete také podpořit výzvu pražským zastupitelům za zapojení veřejnosti do tvorby Metropolitního plánu nebo petici http://www.zachranme-irbise.cz/

KDE: Psychiatrická léčebna Bohnice

KDY: sobota 12. 9. 12 - 20 hod.

Více informací na http://www.babiletobohnice.cz/o-festivalu/

Budeme se na Vás těšit!

 mhmp

 Za podporu děkujeme:

logo nros 

www.fondnno.cz  - www.eeagrants.cz

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP.

 

 

 

Banner-stika

Sledujte nás: