Arnika na NGO Marketu 2017

11.4.2017 - Forum Karlín Pernerova 51, Praha 8 | Akce
Zavítejte na NGO Market 2017 a seznamte se s Arnikou. NGO Market sa uskuteční ve středu 12. dubna 2017, tradične v prostorách Fora Karlín, Pernerova 51, Praha 8.

Letošní NGO Market se odehraje 12. 4. v pražském Foru Karlín a představí přes 220 neziskových organizací, které se věnují nejrůznějším oblastem od sociálních služeb přes podporu demokracie a lidských práv, vzdělávání, výchovu či ochranu životního prostředí až po kulturu a volný čas.

Veletrh nabídne návštěvníkům bohatý doprovodný program plný workshopů, seminářů a praktických ukázek z činnosti neziskovek. Nepromeškejte slosování zajímavých cen věnovaných samotnými neziskovkami a také pestrou nabídku možné spolupráce s neziskovkami v dobrovolnickém centru. Připraven bude také celodenní zábavný i vzdělávací program pro děti.

Více info: http://www.forum2000.cz/projekty/ngo-market-2017

Přijďte se seznámit s činností Arniky, s novými kampaněmi a projekty, podepsat petice anebo si s námi jen tak popovídat.

Pokud  Vás zajímá do jaké míry, a zda vůbec se ve věcech, které běžně používáte, jako je například nádobí, vyskytují škodlivé látky, nezapomeňte si je vzít s sebou. Na stánku Vám za pomoci našeho kouzelného přístroje změříme, zda tomu tak je. Možná budete překvapeni.

Na stánku taky nebudou chybět publikace, infoletáky, hlavolamy a další zajímavosti z našeho sortimentu.

Budeme se těšit na viděnou!

Banner-stika

Sledujte nás: