Arnika na Respect festivalu 2016!

1.6.2016 - Praha | Akce
Jsou události, na kterých Arnika nemůže chybět. Jednou z nich je letošní devatenáctý ročník Respect festivalu, přehlídky world - music, na kterém vystoupí kapely z různých koutů světa. A protože ekologické a environmentální otázky jsou témata mezinárodního přesahu, bude i zda Arnika prezentovat svou působnost na domácí scéně i v zahraničí.

Respect festival letos proběhne v termínu 11. - 12. 6. 2016 v Praze na Výstavišti v Holešovicích, více informací se dozvíte zde http://www.rachot.cz/cz/events/respect-festival-2016. Přijďte se seznámit, pokud jste tak zatím neučinili, s činností Arniky, s novými kampaněmi a projekty, podepsat petice, které jste zatím nepodepsali, a pokud už jste tak dříve učinili, přijďte si s námi popovídat i tak, rádi s Vámi na stánku strávíme čas, vážíme si přírody a vážíme si všech, kdo o ni projevují zájem.

A máme pro Vás i malé překvapení, pokud Vás zajímá do jaké míry, a zda vůbec se ve věcech, které běžně používáte, jako je například nádobí, vyskytují škodlivé látky, nezapomeňte si je vzít s sebou. Na stánku Vám za pomoci jednoho kouzelného přístroje změříme, zda tomu tak je. Možná budete překvapeni.

A samozřejmě nebudou chybět publikace, infoletáky, placky a další zajímavosti z našeho sortimentu, ale to se rozumí samo sebou.

Budeme se těšit na viděnou!

Banner-stika

Sledujte nás: