S Arnikou na Cannafest Prague 2014

6.11.2014 - 7.11.2014 - Praha, Výstaviště Incheba | Akce
Konopná kosmetika, konopné masáže, konopný catering, bylinné vaporizéry, řada odborných přednášek, prezentace bylinného léčitelství. To je Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest, který proběhne i s účastí Arniky od pátku 7. do neděle 9. listopadu na Pražském výstavišti. Více informací naleznete na http://www.cannafest.cz/pro-navstevniky/.  

Na stánku Arniky si můžete vyluštit náš nový hlavolam, zakoupit placku na klopu saka. K podepsání bude urgentní petice za jejich spravedlivé poplatky za odvoz odpodu: „Co vytřídíš, neplatíš!“.

Organizátoři veletrhu chystají pro návštěvníky také celou řadu novinek a vychytávek, aby jim účast na veletrhu co nejvíce zpříjemnili. Jednou z nich je například změna v organizaci odbavení návštěvníků. „Chceme, aby lidé, kteří na veletrh zavítají, nemuseli dlouho čekat před vchodem, ale aby byli hladce a bezproblémově odbaveni. S tím souvisí i zlepšení informačního systému veletrhu,“ říká ředitel veletrhu Lukáš Běhal. Ten také prozradil, že letošní Cannafest bude ještě více než v předešlých letech zaměřen na využití konopí v medicíně. V současné době se dokončuje program třídenní odborné konference, která se každoročně těší velké pozornosti odborné i laické veřejnosti. Ředitel veletrhu prozradil, že mezi potvrzenými jmény je například přední světový odborník na konopí Lumír Hanušz Hebrejské univerzity v Jeruzalémě a že svou účast rovněž potvrdila delegace odborníků na léčebné konopí z Izraele.

 Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás!

 C2014 468x60px

 

Banner-stika

Sledujte nás: