Pozvánka na Cannafest 6. - 8. 11. 2015

8.11.2015 - Praha, Výstaviště Incheba | Akce
I letos se s Arnikou můžete setkat na již 6. ročníku mezinárodního veletrhu konopí a léčivých bylin, Cannafestu. Aktuální ročník se bude opět konat na Výstavišti v Praze Holešovicích, a to v termínu 6. – 8. 11. 2015. Více informací o veletrhu se dozvíte na http://www.cannafest.com/  

Na stánku Arniky se můžete seznámit s novou mapovou aplikací http://www.znecistovatele.cz/ a přímo si ji na stánku vyzkoušet.

Dále bude k dispozici nabídka nových publikací o alejích, infoletáků o vodě, odpadech, alejích. Pro děti bude připravený hlavolam, placky na podporu alejí a ukázky recyklovaných plastů. K podepsání bude i petice za jejich spravedlivé poplatky za odvoz odpadu: „Co vytřídíš, neplatíš!“. Na stánku Arniky si také budete moci prohlédnout fotky s tématikou ochrany vody ze zemí jako je Bělorusko nebo Kazachstán.

Na své si na veletrhu přijdou zájemci o přírodní konopnou kosmetiku, oblečení z tohoto přírodního materiálu, stejně jako návštěvníci zajímající se o zdravé potraviny, ke kterým ty obsahující konopí jednoznačně patří. 

Veletrh nabízí pohled na konopí také z odborné stránky formou třídenní odborné konference, která je nedílnou součástí celé akce. Hlavním tématem konference bude již tradičně léčebné využití konopí, zvláštní důraz bude kladen na vztah pacient versus doktor.

Přijďte nás navštívit, srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás!

Infostánek je realizován v rámci projektu "Slavnosti vody", který finančně podpořil Magistrát hlavního města Prahy. Děkujeme!

mhmpcannafest 312x100px

                                                          

 

Banner-stika

Sledujte nás: