en ru

Smysl dobrovolnictví a neziskového sektoru

6.12.2011 - StreetRadio, Štítného 30 od 19 hod | Akce
Zajímalo Vás někdy odkud všechny "dobrodějné" organizace berou nápad, sílu, finance a energii? Jak to chodí takzvaných "neziskovkách"? Kdo je dobrovolník a čím se může stát užitečným? Chcete se blíže seznámit s Arnikou? Chcete nám pomáhat? Pokud je vaše odpověď více či méně jisté ANO, přijďte určitě na komponovaný večer, jehož součástí bude i přednáška na téma Smysl dobrovolnictví a neziskového sektoru.

Pokud je vaše odpověď více či méně jisté ANO, přijďte určitě na komponovaný večer, jehož součástí bude i přednáška na téma Smysl dobrovolnictví a neziskového sektoru.

Dozvíte se zde, jak (nejen) Arnika funguje, kdo nám pomáhá a jak. Třeba vás přesvědčíte a začnete s námi spolupracovat - jako dobrovolníci!

A pokud si říkáte, co bych z toho měl, přijďte také - na místě budou naši stávající dobrovolníci, kteří vám prozradí, co z toho mají oni!

 

Od 19 hodin


(po přednáškách Ježíšku, letos bez odpadu a Předvánoční nákup a úklid s ohledem na zdraví a životní prostředí a promítání filmu Příběh věcí od Annie Leonard)

Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha