en ru

Společně pro stráně pod Lipskou horou

6.9.2018 - MRKLESY / ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ | Akce
Pojeďte s Týmem Bořena v termínu 14.-16. září 2018 na kosení luk pod Lipskou horu do malebného Českého středohoří, kde se uskuteční workshop vhodného managementu bílých strání a exkurze po krásach Českého stredohoří. Během víkendu se nebudeme věnovat pouze práci, ale společně strávíme příjemné večery u ohně, spaní v přírodě a spoustu zábavy, a to spolu s tím, že uděláme něco i pro naši přírodu.

Všechny Vás srdečně zveme na workshop vhodného managementu bílých strání podpořený Ministerstvem životního prostředí, který se uskuteční v rámci akce Kosení luk pod Lipskou horou, v sobotu 15. 9. 2018. Společně posečeme a shrabeme louku a vyřežeme náletové dřeviny.

Následující den, tj. v neděli 16. 9. 2018 bude probíhat exkurze po bílých stráních Českého středohoří.

Všem zabezpečíme dopravu (společná cesta vlakem z Prahy, odvoz autem pod Lipskou horu), bezmasé jídlo, zapůjčíme nářadí a pracovní rukavice.

Co potřebujete:

  • stan, spacák, karimatku
  • pracovní oblečení a pevné boty
  • ešus, lžíci, hrnek nebo láhev na vodu

Pokud byste se rádi zúčastnili, dejte prosím vědět Janě Vitnerové na telefonní číslo 775 315 818 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na Vás!

 

Projekt byl podpořen Ministerstvem životního prostředí, nemusí přímo vyjadřovat stanoviska MŽP.

mzp

              

Sledujte nás:

Přehled zpráv emailem

captcha 
kniha Jak žít dobře
Objednejte si rozšířené vydání praktického průvodce při každodenním rozhodování za příznivou cenu.…
183 Kč Vstoupit do e-shopu