Pouliční karneval - nejen s Arnikou

17.11.2012 - Praha | Akce
Vyražte s námi na karneval do pražských ulic! Jako jedni z mnoha dalších občanských iniciativ, organizací, spolků se staneme součástí prvního ročníku karnevalového průvodu Prahou „Sametové posvícení".

Na koho nebo na co si posvítíme?

Naše skupina ztvární žhavé aktuální téma, které se dá vyjádřit jedním plamenným slovem SPALOVNY.

Těšit se můžete na obří nenažranou spalovnu odpadů, utíkajícího PETáka, BIOodpaďáka nebo PAPíráka a máme zprávu, že se dokonce mají ukázat i dva nejmenovaní ministři se svými košťaty. Ne, nehledejte v tom žádné bulvární dvojsmysly, zkrátka s námi půjdou v průvodu a normálně budou zametat.

Kteří ministři budou zametat a proč?

To se dozvíte v sobotu 17. listopadu. Je možné, že průvod projde přímo pod Vašimi okny, ale na to moc nespoléhejte a radši dorazte. Trasa povede v odpoledních hodinách po trase Most legií - Kampa - Karlův most - Smetanovo nábřeží - Most legií - Kampa. Start akce je v
15 hodin na Nové scéně Národního divadla.

Mapa karneval

Všechny masky se snažíme vyrábět z přírodních, recyklovaných nebo recyklovatelných materiálů s co možná nejmenším dopadem na životní prostředí.

Chcete se o tom přesvědčit a ještě k nám nakouknout do kuchyně, jak se takový karneval připravuje nebo se chcete dokonce stát jednou z masek v průvodu? Pak kontaktujte našeho koordinátora Martina Plocka na martin.plocek@arnika.org nebo telefonicky 777537147, a nebo nás navštivte přímo v pražské kanceláři.

Přijďte se pobavit a podpořit recyklaci a třídění odpadů!

Přidejte se k nám na fb https://www.facebook.com/events/473824982640061/

 Akce je součástí aktuální kampaně Arniky "Nespaluj, recykluj!" 

 Více info o celé akci najdete na webu hlavního organizátora sdružení Fór_um

 

Účast Arniky na této akci finančně podpořil Magistrát hl.m. Prahy.

 MHMP

Banner-stika

Sledujte nás: