Volná místa

Asistent(ka) koordinátorů projektů

Jsi samostatný/á, zodpovědný/á a pečlivý/á? Máš trpělivost ke kancelářské práci, baví tě podporovat lidi v týmu a usnadňovat jim práci? Přidej se k nám a pomoz nám podporovat občanskou společnost a zlepšovat životní prostředí. Náplní tvé práce bude vedení kanceláře, koordinace a administrativní podpora týmu. Více zde!

 

Koordinátor(ka) zahraničních projektů

Jsi schopný/á v komunikaci, samostatný/á, zodpovědný/á, pečlivý/á a tvořivý/á? Zajímáš se o zahraničí a očekáváš od práce něco víc, než jen odsezené hodiny v kanceláři? Přidej se k nám a pomoz nám podporovat občanskou společnost a zlepšovat životní prostředí. Náplní tvé práce bude koordinace týmu, uskutečňování konkrétních aktivit, příprava publikací, rozvoj webu, prezentace a vedení seminářů v rámci zahraničních cest. Více zde!

Toxické látky

Prosazujeme svět bez toxického znečištění a důsledný zákaz zdraví i přírodě nebezpečných látek a odpadů

Řeky bez jedů Plasty Databáze chemických látek Globální znečištění Česko bez jedů Scan4Chem Znecistovatele.cz

Odpady

Protože nejlepší odpad je takový, který vůbec nevznikne, Arnika prosazuje prevenci vzniku odpadů a jeho recyklaci. Varujeme i před riziky spalování odpadů.

Odpadový Oskar Tipy na předcházení vzniku odpadů Kampaň Nespaluj, recykluj! Odpady v zahraničí Web Nespaluj, recykluj Web koalice Pro 3R

Stromy

Chráníme stromy a aleje podél silnic, ve městech a obcích i ve volné krajině. Chráníme tím zdravé životní prostředí, biodiverzitu i živočichy, kteří ve stromech žijí.

Jak zachránit strom Alej roku Tour de aleje Konference a semináře Poodří žije

Voda a biodiverzita

Chráníme přirozený charakter vodních toků, oponujeme ničení řek ve jménu „ekologické“ vodní dopravy. Podporujeme zavádění soustavy Natura a udržení přírodní rozmanitosti – biodiverzity – i prakticky údržbou cenných lokalit v Českém Středohoří.